Tuulegeneraatorid

Tegeleme tuulegeneraatoritega juba pikemat  aega.Müüme komplektidena kui ka üksikosadena.Komplekt sisaldab,Generaator:generaator propelleriga,alla 5kw. generaatorid on tuule peale keeramise sabaga.Üle 5kw. generaatoreid,keerab tuule peale selsiin tigureduktori kaudu,juhtblokki kaudu.Samuti on üle 5kw. generaatorid arvutiga programmeeritavad.

Kontroller:saab generaatorilt 3f. vahelduvvoolu,muundab alaliseks.Jälgib generaatori pöördeid ja akkumulaatorite töös hoidmist(kui selliseid on).

Inverter:saab kontollerilt alalisvoolu muundab selle meile sobivaks 1f. 220v. 50hz ehk 3f. 380v. 50hz. meie inverterid on õige siinusega.Invertereid on ka el.võrguga ühilduvaid(sellisel juhul ei ole vaja akkumulaatoreid).

Müüme generaatoreid suurusega 50w. kuni 5Mw.Komplekt tähendab,koos kontrolleri ja inverteriga,generaatori enda hind on umbes pool komplekti hinnast,saab eraldi osta ka generaatori propelleriga,kui seda kasutada ainult otse kütteks,ei ole kontrollerit ega inverterit vaja.

Müüme eraldi:propeller,generaator,kontroller,mast,inverter(invertereid saab osta mitut tüüpi:1f.220v.50hz. modifitseeritud siinus,1f.220v.50hz. õige siinus,1f.220v.50hz. el.võrguga ühilduv,3f.380v.50hz. eraldi töötav,3f.380v.50hz. võrguga ühilduv.

Vaata lisaks www.climatecet.eu